2012 m. moneta, skirta dailei(iš serijos „Lietuvos kultūra")

Re: 2012 m. moneta, skirta dailei(iš serijos „Lietuvos kultū

Standartinė SarasM » Pir Bir 25, 2012 9:49 am

Dailei skirtos naujos sidabrinės monetos – būriui Vilniaus dailės akademijos absolventų

Birželio 26 dieną, antradienį, Lietuvos bankas į apyvartą išleis 10 litų kolekcinę sidabrinę monetą, skirtą dailei (iš serijos „Lietuvos kultūra“). Tą pačią dieną naujoji moneta bus pristatyta visuomenei Vilniaus dailės akademijoje, kur vyks magistro studijų diplomų įteikimo ceremonija.

Naujosios monetos bus padovanotos penkiolikai geriausių, akademijos pasiūlytų absolventų. Juos pasveikins ir įteiks monetas Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

Į pristatymą pakviesti monetos dailininkai Rūta Ničajienė ir Giedrius Paulauskis, monetai skirto lankstinuko teksto autorė Ramutė Rachlevičiūtė.

Vilniaus dailės akademijos magistrų diplomai bus įteikiami ir nauja moneta pristatyta Vilniaus dailės akademijoje Vilniuje, Maironio 6 (Senieji rūmai). Ceremonijos pradžia – 16 val.

Monetos nukaldintos UAB „Lietuvos monetų kalykla“. Tiražas – 4 000 monetų.

Nuo išleidimo dienos naujosios kolekcinės monetos bus parduodamos Lietuvos banko kasose Vilniuje (Totorių g. 2/8), Kaune (Maironio g. 25) ir Klaipėdoje (Naujoji Uosto g. 16). 10 litų sidabro monetos reprezentacinėje dėžutėje kaina (su PVM) – 100 litų, be reprezentacinės dėžutės – 90 litų.

http://www.lbank.lt/dailei_skirtos_nauj ... absolventu
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5153
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: 2012 m. moneta, skirta dailei(iš serijos „Lietuvos kultū

Standartinė lietuva » Tre Bir 27, 2012 4:35 pm

na ar kas atsiemete monetele?moneta patenkinti?
beto dar klausimelis,apmokejau uz moneta, 24d. ar man neturi ateiti koks info laiskas nuo ju, kad mano pavedima yra gave?
Vartotojo avataras
lietuva
 
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: Tre Bal 18, 2012 10:08 pm
Kolekcionuoju: lietuva,latvija,estija tsrs monetos

Re: 2012 m. moneta, skirta dailei(iš serijos „Lietuvos kultū

Standartinė Edvinas » Tre Bir 27, 2012 5:25 pm

lietuva rašė:na ar kas atsiemete monetele?moneta patenkinti?
beto dar klausimelis,apmokejau uz moneta, 24d. ar man neturi ateiti koks info laiskas nuo ju, kad mano pavedima yra gave?


Atsiėmiau. Moneta esu patenkintas, man asmeniškai labai gražiai ir vykusiai gavusis. Apžiūrėk prieš kasų monetą, kaikurios būna su pusiau atidaryta kapsule, tik iš trečio kart pataikiau su pilnai uždaryta... O dėl apmokėjimo, as apmokėjau 25d., jokių problemų dėl to nebuvo. Laiško į paštą taip pat jokio negavau.
Vartotojo avataras
Edvinas
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: Pen Bal 08, 2011 1:27 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Lietuva

Re: 2012 m. moneta, skirta dailei(iš serijos „Lietuvos kultū

Standartinė Tautis » Tre Bir 27, 2012 6:38 pm

Graži zaraza
Tautis
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: Pir Sau 23, 2012 6:16 pm

Re: 2012 m. moneta, skirta dailei(iš serijos „Lietuvos kultū

Standartinė lietuva » Tre Bir 27, 2012 7:22 pm

Edvinas rašė:
lietuva rašė:na ar kas atsiemete monetele?moneta patenkinti?
beto dar klausimelis,apmokejau uz moneta, 24d. ar man neturi ateiti koks info laiskas nuo ju, kad mano pavedima yra gave?


Atsiėmiau. Moneta esu patenkintas, man asmeniškai labai gražiai ir vykusiai gavusis. Apžiūrėk prieš kasų monetą, kaikurios būna su pusiau atidaryta kapsule, tik iš trečio kart pataikiau su pilnai uždaryta... O dėl apmokėjimo, as apmokėjau 25d., jokių problemų dėl to nebuvo. Laiško į paštą taip pat jokio negavau.


uzsisakiau kad atsiustu nes manes nera lietuvoje,tad beliko toks variantas,gaila bet realiai moneta pamatysiu tik spalio menesi.ilgai teks laukti (kaboom)
Vartotojo avataras
lietuva
 
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: Tre Bal 18, 2012 10:08 pm
Kolekcionuoju: lietuva,latvija,estija tsrs monetos

Re: 2012 m. moneta, skirta dailei(iš serijos „Lietuvos kultū

Standartinė Toksinas » Ket Bir 28, 2012 12:40 am

Vartotojo avataras
Toksinas
 
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: Ket Kov 10, 2011 11:18 am
Miestas: Lithuania

Re: 2012 m. moneta, skirta dailei(iš serijos „Lietuvos kultū

Standartinė Evangelistas » Ket Bir 28, 2012 11:24 am

visi cia giria, o as atsiemiau banke- kazkaip foto ispudingesne atrodo. Galetu II puseje kazkas buti, o ne vien veidrodis-palete. Nors gal ir originalu, nzn.... 7 iš 10 duočiau. Geriau tokia su skyle nei keturkampa ar kiauusinio formos kaip visokios Kuko salu :-D
Vartotojo avataras
Evangelistas
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: Ket Spa 02, 2008 1:43 pm
Miestas: Kaunas/Garliava

Re: 2012 m. moneta, skirta dailei(iš serijos „Lietuvos kultū

Standartinė -LiTAS- » Pen Bir 29, 2012 4:27 pm

nesu meno kritikas, bet moneta vertinciau 5/10.
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2691
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

Ankstesnis

Grįžti į 2012 m. lietuviškos proginės monetos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]